○Rumors

○Rumors [0.1]

28. prosince 2009 v 11:19 | hilaryerhardduff-4ever
Skončil seriál Lizzie McGuire kvůli finančním problémům a také kvůli hádkám mezi herci?
LEŽ
Stejně jako Hilary i všichni ostatní tvrdili,že neměli mezi sebou žádné hádky.Ani seriál neskončil kvůli nízké sledovanosti nebo finančním problémům.Hilary podepsala smlouvu na 65 epizod a ty taky natočila!
Bojuje Hilary stále s Lindsay Lohan?
LEŽ
Spor mezi holkama skončil již dávno,Lindsay i Hilary uznaly že nemůžou za to že jim obou nevědomě Aaron zahýbal! Navíc na jaře roku 2007 byly Hill s Lindsay spatřeny v klubu Leus Deux v Hollywoodu a pak se oběvila Lindsay na párty nové desky Hilary Dignity! Dokonce se spolu vyfotily!
Je pravda,že se rodiče Hilary rozvedli?
PRAVDA
Tohle je bohužel pravda! Rodiče Hill se rozvedli,a ta o tom napsala na svém albu Dignity dvě písně Gypsy Woman a Stranger v Gypsy Woman zpívá o tom jak cikánská žena ukradla jejího tátu a v Stranger jak se její máma cítila :( Bylo to v roce 2006 a v současné době Susan už nenosí snubní prsten.
Napsala Hilary po rozchodu s Joelem o něm a o Nicole nenávistné písně?
LEŽ
Není to pravda! Když vyšlo album Dignity všichni spekulovali o tom,že písně jsou o Joelovi a Nicole Richie.,Hilary ale řekla,že to není pravda,žádná z písní není o jejich vztahu! A Hilary dokončila album až když se rozešli. V té době byla na natáčení War Inc v Bulharsku!

Je pravda že Britney a Jamie Lynn Spears mají rády Hilary?
PRAVDA
Ano,Britney a její mladší sestra Lynn uvedly,že mají skutečně rády Hilary! Britney řekla: ''myslím si,že je Hilary roztomilá a dotáhne to daleko!'' Jammie řekla: ''Hilary je jedním z mých největších vzorů,je nejlepší!''

Jsou Hilary a Avril Lavigne kamarádky?
PRAVDA
Ano,jejich spor už dávno skončil. Hilary kdysi uvedla,že má Avrilinu hudbu ráda ale nadávat svým fanouškům jen proto že opakují její styl,je trochu moc! Měla by být ráda že je pro ně vzorem! Avril na to řekla,že je Hilary maminčina holčička. Později se tu utichlo a Avril uvedla do jednoho časopisu že má ráda Hilary Duff,že je to skvělá holka! A k tomu byli v roce 2006 spolu vyfotografovány!

Chce Hilary zůstat pannou až do svatby?
PRAVDA - LEŽ
Hilary chtěla být vždy dobrým vzorem pro své fanoušky a v roce 2006 řekla v rozhovoru pro Elle,že ještě neměla sex a že to není nic na čem by mohla vydělat! Už v roce 2003 oznámila,že chce počkat až do manželství. Ale kdo ví jak to je :)

Ukradla Hilary píseň Heidi Montag?
LEŽ
Hvězda seriálu The Hills Heidi Montag v interview pro časopis In Touch řekla,že jí Hilary ukradla jednu z jejích písní,ale bylo jí to jedno tak to nechala být. Ovšem to není pravda a Heidi lže! Hilary totiž napsala každou píseň,která byla na jejím albu a jednou i Hilary pomohla Pink se psaním písně! Hilary také oznámila,že ani nemá ponětí o tom,kdo je Heidi! Osobně se nejspíš ani neznají!

Je Hilary s Mikem zasnoubená?
PRAVDA-LEŽ
Dřív to byla lež,spekulovalo se o tom již před rokem ale nic z toho nebylo! Nyní se začlo spekulovat znovu! Jeden novinář totiž načapal jako první Hilary s Mikem jak opouštějí Hollywood Hotspot,a všiml si krásného prstenu na levé ruce! A navíc si Hilary prý nenápadně prohrabovala vlasy :) Sama Hill se k tomu zatím moc nevyjádřila,takže se neví :O) Ovšem Hilary kdysi řekla,že se chce vdát až v 30 letech a děti chce mít zhruba v 28,ale názory se mění!
 
 

Reklama