○Novinky

○Regis and Kelly >[14.4.2010 ]

5. dubna 2010 v 19:59 | katu$ka*
hilaryerhardduff-4everHilary bude již brzy viděna v americké TV show Regis and Kelly,která proběhne ve středu 14.dubna! Jedním z hlavních témat bude propagace filmu Beauty and The Briefcase. Strašně se těším na fotografie (screeny) a videjka ♥


○Hilary to write young adult Book series

11. března 2010 v 19:54 | katu$ka*
Hilary je nejnovější atorská celebrita,která píše pro děti a mládež

Hilary v úterý řekla,že píše knihy pro mladé čtenáře,a postupně bude pracovat i na románech pro starší,pod nakladatelstvím Simn & Schuster. Její první kniha se bude jmenovat Elixir,a má být zveřejněna v řijnu 2010

První román bude k dostání všude,po celém světě dá se říct,a bude mít i ''funkci'' dobrodružství fotoreportérky Clea Raymondové.

Dvaadvacetiletá Duff také plánuje populárně naučné knihy pro děti -mládež,jak se například vyrovnat s rozvodem rodičů,tahle kniha je naplánována na rok 2012. Hilary už o rozvodu svých rodičů napsala i text v písních Stranger a Gypsy Woman.

○Nový název Knihy: Elixir

6. března 2010 v 22:51 | katu$ka*
Vzpomínáte si jak jsem psala dlouhý článek o Hilariné knize,kterou píše? click. Zvěsti,o nové knize byli pravdivé,oběvila se s názvem Ya Faction Series 1,nyní je podle německého Amazon.com název změněn na Elixir! Prej v knize najdeme i tajemství magie (což je možné,podle ''obsahu'')! Od čehož je nový název,ale bude zaměřena i na děti. Kniha bude vydána 30.září,což už víte :O)
○Adam Shankman: Jsme přátelé!

6. března 2010 v 10:09 | katu$ka*
Super! Oběvila se online zpráva ♥
Adam Shankman,který vybírá a nominuje na Oscary,odpověděl fanouškům na zapeklitou otázku!: -Když se vrátíme zpět o několik let,byl to on který řídil natáčení Cheaper by the Dozen 2 (dvanáct do tuctu 2) s Hilary Duff a dalšími herci,jako je Tom Weeling a Taylor Lautner,když jste tedy s Hilary v tomto filmu pracoval,a účastnil se vybírání herců,proč jste řekl takové ''urážející'' věci?

Adam informoval: Moc se mi líbí Ashley Tisdale,je skvělá holka a velmi talentovaná! Hilary je taktéž,je moje přítelkyně a já ji prostě miluju!

Adam stejně neodpověděl na tu otázku :) ale aspon že nás informoval o vztahu s Hilary! :*○Adam Shankman o Oscarovi!

6. března 2010 v 10:01 | katu$ka*
Po nedávném vyjádření Adama Shankmana o Ashley Tisdale a Hilary Duff, se všech fanoušků překvapivě dotkl! Adam Shankman nás požádal o názor a odpověd na otázku: ''Co vidíš na Oscary 2010?'' a přesto se nám podařilo získat od Adama odpověd (názor)! Ale nebyl příliš pozitivní: ''A byl jsem rád za názory,ale budu je prostě ignorovat.. Protože tohle nejsou lidi ve skutečném filmovém průmyslu. -Jak,že nejsou ve filmovém průmyslu? Myslíte si totéž? Hilary pracovala mnoho let,a udělala velký kus práce! Během nahrávání spousty filmů se jí i podařilo udržet všechny fanoušky,a zdá se mi velmi nespravedlivé,že tyto útoky vznese jen za jedinou minutu zrovna Adam Shankman. Hlavní postava Hairspray (Zac Efron) a The Last Song (Miley Cyrus),které se také zajímavě zůčastní,řekl to samé.. Zároven útočil na naše umělce: ''Dostal jsem velké nároky na psaní- a nejsem tu pro srandu,i když ji pořád ''dostávám'' -se žádostí o Ashley Tisdale a Hilary Duff začal Adam zpívat: čas zázraků. No,všichni fanoušci žádali náš idol Hilary Duff..,jsme v EVR kampani Když nás požádal o názory na to,koho bychom chtěli vidět na podiu nebo na plátně s oscarem v ruce,a všichni fanoušci žádali Ashley Tisdale a Hilary Duff,tak proč nebrát v úvahu názory a nesplnit veřejnou vůli? Proč se snaží vyjádřit a potom reaguje a ignoruje negativně? ted můžeme doufat že se Adam,když to tak řeknu vzpamatuje =) Fůj,ten text mi dal zabrat! =)

○Twitter: The Wolfman

3. března 2010 v 10:51 | hilaryerhardduff-4ever
Stuart Taylor napsal na svůj Twitter

@Dnes jsem byl na filmu The Wolfman (Vlkodlak). Film byl tak hrozný,že dokonce i Hilary Duff a Mike Comrie opustili kino uprostřed filmu!

@Ano,Hilary a Mike seděli ve stejné řadě jako já a moje rodina,jistě souhlasí s hrozným hereckým výkonem!

@Šel jsem na odpolední ''představení'' v kině multiplexu,Hilary jsem nepoznal,protože pořád psala textové zprávy na blackberry.○New Book Description?

15. února 2010 v 10:33 | hilaryerhardduff-4ever
Určitě si vzpomínáte jak se Hilary na premiéře filmu Provinces of Night,zmínila o nové knize kterou ona sama píše! Tak to vás potěší že se oběvily nějaké nové informace! ♥
Název: Ya Fistion Series 1
Počet stran: 224
Nakladatelství: Simon & Schuster Childrens Books
Datum vydání: 30.09.2010

OBSAH
Už od mala byla Clea Rayner obdarována a zárověn prokletá.Když vyfotila fotky,mimořádné obrázky svým foťákem,fotky nikdy nemohla vzít. Tyto fotky byly nějakým znamením.Musí jít do míst,které jí fotky ukazují Na místech se vždy objeví nějaká tragédie,kterou může zastavit.Vidí spoustu hrozných věcí a díky tomu uzavřela své srdce ostatním.Vystrašená Clea vidí všude katastrofální situace,hlavně tajemství jejího otce,který zmizel před dvěmi lety a je považován za mrtvého.Má ponětí co se mu stalo ukázují to fotky,které přišli po jeho zmizení. Bez ohledu na to jak moc se o fotky zajímá nemůže přijít na to kde se to místo na fotce nachází.Nese se to s ní všude a pořád jen čeká až dojde k odhalení,které ji pomůže.Přichází na výlet do Kolumbie,kde se setká s hezkým a hlavně tajemným cizincem jménem Race. Clea mu okamžitě otevře své srdce a jsou si blízcí. Ale cokoliv co spolu zažívají je zároveň může oddělit.Odhalují tajemství zmizení jejího otce.Clea zjistí,že má pravomoce,které jsou větší než věci které předvídali.

○''Think Before You Speak'' censurado

2. února 2010 v 13:00 | hilaryerhardduff-4ever
Kampaň Think Before You Speak,kde je jednou z hlavní tváří právě Hlary,byla cenzurována! Tato reklama je proti urážení lesbiček,gayů (aby se tolerovali jejich životy) a šikanny ve školác. Ale tato reklama se bohužel v televizi nevysílá! CBS se k tomu vyjádřila,že je to moc nákladné,a mohlo by to ovlivnit populaci lidí..

○Omalovánky My Stars!

1. února 2010 v 21:59 | hilaryerhardduff-4ever
V Německu vyrobili tzv. omalovánky My Stars různých celebrit! a samozdřejmě se tam oběvila i fotka Hilary,takže pokud si je chcete obědnat stačí kliknout sem stojí 14.90 eur což je cca 390 kč!

○Zubní kartáček s Hilary!

30. ledna 2010 v 14:16 | hilaryerhardduff-4ever
Hilary propůjčila svůj hlas pro ústní hygienu! Mnohonárodní Hasbro vytvořil nový kartáček zvaný Turbo Tooth Tunes! Spočívá to v tom,že když si jdete čistit zuby zapnete kartáček a on začne vybrovat,čistit vám zuby a ktomu ještě hrát písen Wake-Up (2 minuty)! Tím pádem vás to pnavné čištění zubů začne bavit! Pokud chcete mít písen víc nahlas,zmáčknete tlačítko a zvýší se i vibrace :) Tento kartáček stojí $10 což je cca 190 kč! Bohužel je k dostání zatím jen v USA a Velké Británii. To je opravdu skvělé,nemyslíte?! Já ho chci :DD

free image host
(klikni pro zvětšení)

○Bogota Komix

30. ledna 2010 v 14:06 | hilaryerhardduff-4ever
Oběvila se fotka nějakého komixu.. Je tam Hilary a starosta Bogoty- moc tomu nerozumím,ale prý je to směšné :DD
free image host
(klikni pro zvětšení)

○Ragazza: New CD?

29. ledna 2010 v 17:14 | hilaryerhardduff-4ever
Časopis Ragazza se v jednom svém čísle zmínil o Hilary. Konkrétně o nějakém novém CD,podle autorů tohoto časopisu by se v tomto roce mělo objevit cd s názvem Dramatic Life. Ovšem Hilary nedávno říkala že se chce věnovat hlavně charitě a herectví,takže cédé zatím neplánuje- tak nevím,uvidí se :)

○Joe Jonas vysvětluje Fámy!

26. ledna 2010 v 16:41 | hilaryerhardduff-4ever
Nedávno jsem sem dávala novinku,že Joe Jonas navštívil dům Hilary (click) Joe byl včera hostem rádia Ryan Seacrest KISS FM diskutoval o různých tématech a to především na jeho hudební kariéru,ale také padla otázka na paparazzi fotografie které přistihli Joa před Hilariným domem.. Joe řekl: Hilary je sousedka mých rodičů. Opouštěl jsem zrovna jejich garáž,když fotografové čekali až Hilary vyjde z domu.,jejich garáže jsou na stejné straně takže spolu sousedí,tím pádem když mě novináři viděli jak odcházím z garáže rodičů řekli že jsem odešel z domu Hilary! Po tomto interview které Joe Jonas poskytl,můžeme zahodit veškeré fámy o tom že spolu něco mají nebo spolu spolupracují na hudbě!

ROZHOVOR ONLINE

○Joe Jonas navštívil Hilary- doma!

21. ledna 2010 v 21:44 | hilaryerhardduff-4ever
Joe Jonas byl spatřen jak odchází z domu Hilary! Spekuluje se jestli spolu spolupracují na nějakém projektu nebo třeba na hudbě.. to se zatím neví! Je více možné že jsou jen přátelé ale takovej novej projektík by nebyl od věci! :O)

''Joe Jonas byl trochu překvapen,když ho v deštivém počasí 20.ledna zastihli Paparazzi jak odchází z domu Hilary Duff v Toluca Lake..''

○Hilary nechce Twitter!

20. ledna 2010 v 16:18 | hilaryerhardduff-4ever
Uživatel officiální stránky Hilary zaslal officiální prohlášení,proč Hilary není na svém Twitter účtu!

Hilary nechce pořád cvrlikat na klávesnici a navíc si účet udělala před rokem,a také proto ani nejde o to mačkání na klávesnici protože ráda oznamuje svým fanouškům zprávy ale nejvíc ji vadí že se na Twitteru oběvuje hodně lidí pod stejným jménem Hilary (Duff) a označuje se za ni! Dokonce i předstírají různé srazy fanoušků a dokonce i novinářům! Pak jsou z toho všichni zmatení! Prominte.. omlouvá se Hilary

○Hilary in Edmont [30.12.2009]

2. ledna 2010 v 12:05 | hilaryerhardduff-4ever
Hilary byla 30.12.09 podpořiit Mika na zápase jeho týmu Edmonton Oilers!

@candace69-Hilary Duff je na zápase EDM Oilers,Comrie je ve hře!
@olrcrzy39-Hilary je dnes večer opět v Rexall. Super.Zajímalo by mě co si myslí o sichravém počasí :)

V prosinci byla taky na Oilers a zastihli ji tam fanoušci,kterým se podepsala!
-Doufám že jste se těšili na snídání a užili si ji. Štastné prázdniny,spoustu lásky. Hilary Duff
 
 

Reklama