○Kariéra díky Mazanému fíglu!

8. ledna 2010 v 16:46 | hilaryerhardduff-4ever |  ○Interview
!(tento rozhovor byl pořízen roku 2003)!

B: Jak jsi se stala Lizzie McGuire,přidrzlou holčinou ze stejnojmenného televizního seriálu a z filmu ''Hvězda popu Oklikou''?
H: Tím,že jsem při castingu použila takový malý trik. Bylo nás asi deset kandidátek,které jsme se dostaly do užšího výběru. Zřejmě jako jediné mi došlo,že nás pozorují v čekárně. Tak jsem tam začala předvádět svou show. Vyprávěla jsem vtipy,utahovala si z ostatních konkurentek a snažila se je rozesmát. A zapůsobilo to- když jsem seděla před porotou řekli: Hilary,chceme to s tebou zkusit!

B: Máš herecké vzdělání?
H: Ne,jen jsem od čtyř let chodila na gamnastiku a od pěti na zpěv. Ještě ve školce jsem měla vadu řeči,nedokázala jsem pořádně vyslovit R.

B: Utahovali si z tebe kvůli tomu?
H: Ne,naopak jsem si utahovala já z nich. Byla bych mohla mluvit správně,ale nebavilo mě to. Klaplo to vždycky jen při zpívání. Proto jsem směla chodit na hodiny zpěvu.

B: Jsi i ve skutečnosti tak přidrzlá jako Lizzie McGuire?
H: Při natáčení prvních dílů jsem byla skoto jako ona. Tehdy mi bylo 13. Dnes už jsem zralejší a vážnější.
B: Opravdu? Nevypadáš na to..
H: Takový zasmušilec jako Avril Lavigne nejsem..

B: Máš něco proti Avril?
H: Ne naopak- její hudbu považuji za super! Při cestách si vždycky pouštím její cédéčka. Jen se mi moc nelíbí,jak Avril vypeskovala své fanoušky,když se jí snažili napodobovat. Já jsem ráda když mě fanoušci imitují. Znamená to přece,že mě mají rádi a obdivují mě!

B: Chodíš ještě s Americkou popovou hvězdou Aaronem Carterem?
H: Rozešli jsme se před šesti měsíci protože jsme na sebe měli hrozně málo času (Hilary v té době ještě nepřiznávala že já Aaron zahnul). Já jsem ho skutečně milovala. Byl to pátý kluk se kterým sem chodila,ale první,se kterým to bylo opravdu vážné.

B: Jak jste se s Aaronem seznámili?
H: Při natáčení když mi bylo 14. Byl hostem jednoho pokračování Lizzie McGuire. Když jsem slyšela Aarona zpívat,pomyslela jsem si: To co umí on,dokážu taky! Tak dlouho jsem hučela do svého manažera Andrého,až mi sjednal smlouvu s gramofirmou.

B: Kdy vyjde tvoje první cédéčko Metamorphosis?
H: Už vyšlo- přesně na přelomu lonského a letošního roku. Prvním singlem je song So Yesterday.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niki | Web | 8. ledna 2010 v 17:05 | Reagovat

Ahojda Affs u me na blogu je duležity clanek pro sb pls precti si ho!!!!(bude u me pozastavení atd..)jinak obíhacka

2 Niki | Web | 8. ledna 2010 v 17:28 | Reagovat

kuju moc si uziju budu z kamoskama a to je vzdicky sranda:Da uzij si taky pristi tyden!!pravda je skola ale ta se da zvladnout:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama