○Pepřovým sprejem na pomoc lidem postiženým domácím a sexuálním násilí

27. prosince 2009 v 22:35 | hilaryerhardduff-4ever |  ○Charity
Osobní bodyguardi špičkovým celebritám dostatečně nestačí, a tak se mnoho hollywoodských děvčat rozhodlo vzít ochranu do vlastních rukou.. Lindsay Lohan, Carmen Electra, Kimberly Stewart a Haylie s Hilary Duff se rozhodly chránit a připojily se do nové kampaně. Tyto stars s sebou nosí pepřové rozprašovače, speciálně upravené firmou Swarovski nazvané "Defender from Pepperface".Firma je vyrábí v úhledném desingu a jsou velmi štíhlé, tak aby šly hezky sevřít v ruce a dobře se ukryly. Plus,třpytí se jako nějaký doplněk a je to módní klíčenka. Pepperface si můžete vybrat v mnoho provedeních podle vašeho stylu z nabídky na webové stránce(click) z okouzlujícího zlatého provedení a z ohromujícího provedení v oceli s křišťály. Tyto celebrity se rozhodly udělat dražbu a výtěžek půjde na lidi postižené domácím a sexuálním násilím..

A co říkají o Hilariném smyslu pro styl?
Slečna Hilary Duff má mladistvou sílu a je to hollywoodské zlatíčko, její sprej je pokryt modrým křišťálovým práškem a je zdůraznění žlutými a bílými sedmikráskami, jsou báječné- právě jako Hilary.Sestry Duffovi prokázaly neuvěřitelný závazek k ukončení násilí na ženách již na slavné aukci v minulém roce. Kampaň říká "Děkujeme ti Hilary! Hilary má tedy vlastní pepřový sprej a já ji přeji, aby se jí navržení desing líbil a tudíž jej dobře vydražila. Hill prokazuje, že to myslí s pomocí vážně a sama přispěla nejen tím, že propůjčila této kampani svuji tvář, ale také se podílela na dražbě jiného pepřového spreje navrženého Paulou Abdul.

Hilarin sprej můžete vidět nahoře ;) a taky se můžete dole podívat na fotku,která dokazuja že Hilary tento pepřový sprej opravdu má,a je moc krásný!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama