○Hilary bojuje proti otěhotnění Teenagerů!

27. prosince 2009 v 22:39 | hilaryerhardduff-4ever |  ○Charity
Víte co je zvláštní,spíš hrozné,že lidé a celý svět si nepřipouští problémy,které kolem nás jsou a přehlížejí je buď do té doby,než potkají je samotné nebo třeba někoho slavného.. O čem je konkrétně řeč?! O těhotenství mladých nezletilých holek.Tento problém je tu už dlouho,ale začalo se o něm mluvit až v poslední době,kdy těhotenství potkalo mladší sestru popové zpěvačky Britney Spears,Jamie Lynn Spear.Ta se rozhodla i přes svůj věk,16 let dítě nechat a i když je sama ještě dítětem,tak se musí starat ještě o jedno,své vlastní.Možná je dobrou matkou,ale připustmě si,že mít dítě v tak mladém věku má hodně proti a je mnoho lidí,kteří s tím,aby měli teenageři děti nesouhlasí,mezi celebrity podporující tuto kampaň patří řada slavných a zapojila se i Hilary Duff!

Hvězdy jako Misha Burton, Ali Lohan (sestra Lindsay Lohan), Fergie a jiní se připojili do kapaně Candies Foundations provokatavními reklamami, které vyzdvihují diskutované o téma těhotenství teenagerů.Hilary Duff,Hayden Panettiere,Ciaru nebo skupinu Fall Out Boy uvádějí na plakátu a také v televizní reklamě a nabádají mladé lidi,aby předtím než oni jednají mysleli na to, co se může stát.Já stímto tématem a názory Hilary souhlasím!

Hilary má u své reklamy tento text:
Víte kdo nejvíce saje? Dítě- téměř každé 2 hodiny potřebuje nakrmit.A mít peníze na jídlo není vždy snadné,tak pokud zvolíte rovnice,dá vám to asi $1500 za rok.Hádejte,chodit do školy není tak špatné,jo? (škola nesaje tak moc moc peněz)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama